Regulamin pobytu

1. Pokoje w Gościńcu wynajmowane są na doby.
2. Doba zaczyna się o godz. 15:00, a kończy o 10:00 dnia następnego.
3. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
4. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godz. 18:00. Życzenie przedłużenia pobytu może być spełnione w miarę istniejących możliwości.

5. Na terenie Gościńca obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów
6. Na życzenie gościa zapewniamy wymianę bielizny pościelowej.
7. Obsługa Gościńca zobowiązana jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
8. Gościniec nie odpowiada za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych, które nie znajdowały się w zabezpieczonych pokojach (zamknięte na klucz drzwi i zamknięte okna).
9. Do dyspozycji gości udostępnia się parking niestrzeżony. Gościniec nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
10. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie Gościńca do godz. 22:00.
11. Gość Gościńca bez wiedzy właścicieli, nie ma prawa przekazywać pokoju ani węzła sanitarnego innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
12. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. Szkody powinny być zgłaszane obsłudze bez wezwania. Zastrzegamy sobie prawo dochodzenia zadośćuczynienia za wyrządzone szkody po zakończeniu pobytu na podstawie przepisów K.C.
13. Rezerwacja pobytu i płatność odbywa się poprzez stronę www.booking.com - Gościniec Tymawa. W wyjątkowych sytuacjach możliwa jest bezpośrednia rezerwacja telefoniczna. W takim przypadku pełną kwotę za pobyt należy wpłacić na podany rachunek bankowy minimum na 2 dni przed przyjazdem.

14. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji z 1 tygodniowym wyprzedzeniem.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU

314104678